تبلیغات
♥ کلبه ی آرزو ها♥ - ماشا الیلیکینا مسلمان شد!
♥ کلبه ی آرزو ها♥
چهارشنبه 4 مرداد 1391
نویسنده : فاطمه _

Persian30.com | مانکن معروف روسی با حجاب شد!! + عکسPersian30.com | مانکن معروف روسی با حجاب شد!! + عکس

سلام دوستان امروز بایک اپ بسیار جالب اومدم  !مسلمان شدن ماشا الیلیکینا خواننده ی مشهور ومانکی بسیار زیبا!البته جالبه که این خواننده درست در زمانی مسلمان شد که بازیگرانی مثل میترا حجاز و گلشیفته فراهانی کشف حجاب کردند!البته اون خودش متعقده که مسلمان شدنش لطف خدا بوده!  به نظرمن بهتره اسمه انگلیسی اون رو در اینترنت تایپ کنید وشاید برای این کار به یک ف.ی.ل.ت.رشکن هم نیاز داشتید !تاببینید او از چه مردابی به این جا رسید!

بازآبازآ                                                                                                                             هر آنچه هستی بازآ                                                                                                            گر کافرویا بت پرستی بازآ                                                                                                     این درگه ما درگه نا امیدی نیست                                                                                                  صدبار اگر توبه شکستی بازآ                                                                                                  

ماشا خواننده .مانکن و ستاره مشهور روس است که شهرت جهانی داشت وی که پس از یک حادثه عجیب مسلمان و محجبه شد می گوید:((مفهوم آزادی برای من کاملا چیز دیگری است .ازادی برای من انتخاب و تلاش در جهت محدود کردن خود در چیزهای کم و ناچیز به منظور دست یافتن به چیزهای عالی و برتر است))
در مورد عکس هایم. میدانم که عکس های رکیکی پیدا خواهند کرد که خودم نمی توان به انها نگااه کنم(خداوند مرا ببخشد)
وزیر آنها می نویسند:ماشا آلالیکینا وارد فرقه شد

ولی پارس سگ مانع از عبور کاروان نیست و در اسمانها از گناهکاری توبه کننده شادی بیشتری خواهد بود تا از ۹۹ مومنی که نیازی به توبه ندارن 

تفاوت بزرگ او با بسیاری از هنرمندان و خوانندگان دیگری که اسلام و حجاب را برگزیده‌اند در این است که وی در اوج شهرت و در زمانی که تازه پیشنهادهای اغواکننده به سوی او رهسپار شده بود حجاب و عفاف را انتخاب کرد و به بی‌عفتی و جلوه‌گری پشت پا زد.
ابنا: “ماشا الیلیکینا” نام مشهوری در روسیه و مناطق روسی‌ زبان است. او حدود ۲ سال پیش به عنوان یک هنرپیشه و مدل جذاب مطرح بود و شهرت و محبوبیتش با اوج گرفتن “گروه موسیقی فابریک” در روسیه، به بالاترین حد رسید.“ماشا” همانقدر که به سرعت در آسمان شهرت و محبوبیت طلوع کرد خیلی زود نیز از صحنه ناپدید شد. این امر نه به دلیل افول ستاره‌ بخت وی بود و نه به علت از دست دادن “زیبایی چهره” یا “سحر صدا” بلکه به این دلیل بود که مسلمان شد و لباس عفت و ایمان را بر درخشش‌های کاذب دنیوی ترجیح داد. تفاوت بزرگ او با بسیاری از هنرمندان و خوانندگان دیگری که اسلام و حجاب را برگزیده‌اند در این است که وی در اوج شهرت و در زمانی که تازه پیشنهادهای اغواکننده به سوی او رهسپار شده بود حجاب و عفاف را انتخاب کرد و به بی‌عفتی و جلوه‌گری پشت پا زد. وی مسلمان شدنش را “لطف خدا” می‌داند و می‌گوید پس از اسلام آوردن احساس خوشبختی می‌کنم. “ماشا” معتقد است میل به عبادت خداوند، در فطرت همه انسان‌ها نهاده شده است، پس اگر کسی می‌خواهد به سوی اسلام گام بردارد فقط باید اندیشه کند و از فطرت خود مدد بگیرد. او تأکید می‌کند: اگر کسی نمی‌تواند راجع به خدا بیاندیشد حداقل سعی کند از خودش رهایی یابد و پلیدی‌های نفسش را مهار نماید؛ رذایلی مانند خودپسندی، تکبر، حسد، ظلم، دروغ، خودستایی و خودنمایی.

“ماشا” که زنی تحصیلکرده است و به پنج زبان اروپایی تسلط دارد، به “غفلت مدرن مردم در عصر اطلاعات” اشاره می‌کند و می‌گوید: امیدوارم کسانی که هنوز به دین اسلام مشرف نشده‌اند لحظه‌ای به خود بیایند و فارغ از انبوه اطلاعات پوچ و بیهوده‌ای که چشم و گوش مردم این دوران را فرا گرفته است کمی اندیشه کنند.

وی در پاسخ به این سؤال که: چرا گرایش به اسلام نسبت به ادیان دیگر بیشتر است و چرا بیشتر کسانی که به اسلام می گروند از بین اهالی هنر و موسیقی هستند؟ می‌گوید: چون اسلام نسبت به ادیان دیگر، محکم‌ترین اساس را دارد. تمام قواعد اسلام در زندگی کاربرد دارند و راه اسلام سعادت‌بخش است.

و ادامه می‌دهد: امروز من این فرصت را دارم که مقایسه کنم قبلاً چه بودم و حالا چه هستم. من اکنون با حیات واقعی آشنا شده‌ام، پس خوشبختم.

ماشا الیلیکینا” ستاره سابق سینما، رقص و موسیقی، اینک حجابی اسلامی در بر دارد و به تدریس در مدارس مشغول است.

وی می‌گوید از جلوه‌های کاذب سابق متنفر است و امید دارد مردم با دیدن عکس‌های نامناسبی که سابقاً از او در اینترنت منتشر شده است عبرت بگیرند و بدانند که می‌توان به سوی خدا بازگشت، توبه کرد و از نو متولد شد.

توجه به تحول و بازگشت این هنرمند جوان، برای جوانان بسیار آموزنده است؛ بویژه برای دختران مسلمانی که گاه با وسوسه‌های مختلف، و تحت تأثیر زرق و برق‌های ظاهری تمدن غرب، قدر گوهر وجود خود و نیز قیمت ارزش‌هایی نظیر حجاب را نمی‌دانند.


امیدوارم لذت برده باشید برای خوندن مصاحبه ی اون با سایت islam.ruبه ادامه ی مطلب بروید!


این هم یک مصاحبه با این تازه مسلمون! 

• چطور شد که تمام موفقیت‌ها و درخشش‌های خود روی صحنه را زیر پا گذاشتی و به اسلام گرویدی؟
ماشا: من به لطف خداوند به سوی او گام برداشتم. این اراده خدا بود

• در زمانی که یک خواننده بودی آیا فکر می‌کردی که روزی اسلام بیاوری، روزه بگیری و به حج بروی؟ 
ماشا: نه؛ حتی به ذهنم خطور هم نمی‌کرد که روزی به حج بروم و از بهترین و گواراترین آب، یعنی آب زمزم بنوشم. 
•  آیا راهی که برای مسلمان‌شدن طی کردی، مسیری طولانی بود؟ 
ماشا: من دو سال است که مسلمان شده‌ام. یک روز مطلع شدم که یکی از نزدیکترین دوستانم بر اثر یک حادثه در شهری دیگر به حالت کما رفته است. من نمی‌دانستم که چطور می‌توانم به او کمک کنم. آن روز برای اولین بار نماز خواندم و دست به دعا برداشتم و از خدای بزرگ کمک خواستم. 
روز بعد همان دوستم با من تماس گرفت و گفت: «در آن حالات بیهوشی من تو را می‌دیدم و تو خیلی زیاد به من کمک کردی!»، من در آن لحظه بسیار گریستم؛ زیرا برای اولین بار در زندگی‌ام بود که چیزی از خدا می‌خواستم. 
• در حال حاضر به چه کاری مشغولی؟ 
ماشا: من پنج زبان اروپایی بلد هستم و در حال حاضر در مدرسه و دانشگاه تدریس می‌کنم. ضمناً برخی از نت‌های مجاز شرعی را نیز می‌نویسم. 
• آیا موسیقی هم گوش می‌دهی؟ 
ماشا: بله؛ آثار «گروه ریحان»، «گروه سامی یوسف» و «گروه کت استیونس» ( که پس از اسلام آوردن نام خود را «یوسف اسلام» گذاشت) را گوش می‌کنم. 
• آیا چیزی از قرآن هم آموخته‌ای؟ آیا آمادگی داری که زبان عربی را هم به آن پنج زبان اروپایی اضافه کنی؟ 
ماشا: در ابتدا فکر می‌کردم که آموختن زبان عربی مشکل باشد. اما آن را شروع کرده‌ام و خیلی هم آن را دوست دارم و فکر می‌کنم کلیدی برای فهم دانش برتر باشد. 
• چرا گرایش به اسلام نسبت به ادیان دیگر بیشتر است؟ و چرا بیشتر کسانی که به اسلام می‌گروند از بین هنرمندان و فعالان در کنسرت و موسیقی هستند؟ 
ماشا: اسلام نسبت به ادیان دیگر، محکمترین اساس را دارد. تمام قواعد اسلام در زندگی کاربرد دارند. راه اسلام سعادت‌بخش است. 
• از اینکه مسلمان شده‌ای چه احسای داری؟ 
ماشا: احساس خوشبختی. امروز من این فرصت را دارم که مقایسه کنم قبلاً چه بودم و حالا چه هستم. من اکنون با حیات واقعی آشنا شده‌ام، پس خوشبختم. 
• و چه تفاوتی با قبل داری؟
ماشا: ایمان به خدا زندگی مرا متحول کرد. میل به عبادت خداوند در فطرت و وجود همه انسان‌ها نهاده شده است. من اطمینان دارم که خداوند به ما تفکر و تعقل نداده است تا بیاییم، زندگی کنیم، بخوریم، بخوابیم و بمیریم. خدا به ما فرصت زندگی کردن داده است تا به او برسیم.
• آیا گاهی به موفقیت‌ها و درآمد سابق خود فکر نمی‌کنی؟ حسرت آن دوران را نمی‌خوری؟!
ماشا: آن جلوه‌ها، پس از مسلمان شدن، برایم بی‌ارزش و منفور هستند. 
• از اینکه آشکارا خود را مسلمان معرفی می‌کنی هراس نداری؟ 
ماشا: نه نمی‌ترسم. برعکس، تکلیف و وظیفه خود می‌دانم که دیگران را از راه گمراهی بازدارم و به عنوان الگویی برای آنها باشم. 
• از اینکه عکس‌های سابقت در اینترنت هست ناراحت نیستی؟ 
ماشا: من خودم دوست ندارم به این عکس‌ها نگاه کنم. اما اشکال ندارد که مردم آنها را ببینند تا برایشان عبرت شود و بدانند که انسان می‌تواند تولد دیگری داشته باشد و از نو به دنیا بیاید. انسان می‌تواند توبه کند و با انجام کارهای خوب، تمام سیاهی‌های گذشته‌اش را پاک کند، ان شاء الله. 
• اینک چه چیزی از «اسلام» می‌توانی به دیگران بگویی؟ 
ماشا: اسلام می‌گوید: «اگر نمی‌توانی راجع به خدا بیندیشی حداقل سعی کن از قید خودت رهایی یابی و پلیدی‌های نفست را مهار کنی؛ رذایلی مانند خودپسندی، تکبر، حسد، ظلم، دروغ، خودستایی و خودنمایی». اگر کسی می‌خواهد به سوی اسلام گام بردارد فقط باید اندیشه کند و از فطرت خود مدد بگیرد. 
• چه پیامی برای مسلمانان داری؟ 
ماشا: آرزو می‌کنم که کارهای نیک و عبادات برادران و خواهران دینی من مورد قبول خداوند متعال قرار بگیرد و رحمت خدا بر خانه‌های آنان ببارد. 
• و برای غیر مسلمانان؟ 
ماشا: امیدوارم کسانی که هنوز به دین اسلام مشرف نشده‌اند لحظه‌ای به خود بیایند و فارغ از انبوه اطلاعات پوچ و بیهوده‌ای که چشم و گوش مردم این عصر را فرا گرفته است کمی اندیشه کنند.
نوع مطلب :
برچسب ا :نمایش نظرات 1 تا 30
About


بسمه تعالی

كی رفته ای ز دل كه تمنا كنم تو را
كی بوده ای نهفته كه پیدا كنم تو را
با صد هزار جلوه برون آمدی كه من
با صد هزار دیده تماشا كنم تو را...

اِســتآرتـــ وِبــ :90/6/3

admin : فاطمه _
colbearezooha3.mihanblog.com Alexa/PageRank
لینک دوستان کلبه
نویسندگان
نظرسنجی
بنظر شما ...؟

آمار کلبه
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
لوگوی وب
  http://www.8pic.ir/images/94312308695881667071.gif
امکانات
دلنوشته های یه دختر بی احساس http://upload7.ir/images/22423406780195033225.gif
کافه حجاب

click

غربت مهدی
لوگوی ما
لوگوی گالری پرنا http://www.8pic.ir/images/25401215067604307076.gif
دخترانی در صدف

--◊ دُختـــرانـے در صَــدفــ ◊--

حجاب گوهر ناب http://www.8pic.ir/images/86335660078736497253.gif
دختران خوشتیپ چادری

 ملکه حجاب

لوگوی باران http://www.8pic.ir/images/38421220866979881695.gif
دختران مومن http://www.8pic.ir/images/68228005781508167360.gif
دخترطلایی

http://www.8pic.ir/images/70713106620204015976.gif

دخترآن آسمانی http://www.8pic.ir/images/23177177059951148208.gif
نسیم بهشت http://www.8pic.ir/images/49803134944576240923.gif
لطافت دخترونه

لطافت دخترانه

sweety land
حالی حولی

لوگوی فانوس

آخرین شاهزاده

ل
لیست وبلاگهای حجاب